- Dostępność: 23
- Model: WRABMS0CF037330
- Waga: 0.50kg
- Wymiary: 165.00mm x 295.00mm x 145.00mm
- SKU: 093733
- Czas dostawy [dni]: 43210000
- MPN: 10
Produkty tej samej marki
PEŁNY GAZ: Ta idealna zabawka zapewni godziny zabawy wszystkim początkującym pilotom. Dzięki swojemu pilotowi możesz kierować swoim samochodem z pełną prędkością. Dodatek: Pojazd ma super zawieszenie i jest jasno oświetlony.
ZAWARTOŚĆ: 1 buggy w skali 1/18 na 2,4 GHz i pilot zdalnego sterowania o zasięgu 20 m. Prędkość 8 km/h. 1 bateria 3,7V ładowana za pomocą dołączonej ładowarki USB + 2 baterie AA do pilota.
WEWNĄTRZ JAK I NA ZEWNĄTRZ: Nasz pojazd jest wykonany z metalu dla maksymalnej trwałości. Jest odporny na uderzenia i zarysowania. Używaj go samodzielnie lub w grupie, wewnątrz lub na zewnątrz, dla optymalnej wydajności na wszystkich powierzchniach.
WSPANIAŁY PREZENT: Ta zabawka to idealna propozycja dla młodych miłośników jazdy, jest również narzędziem do nauki dla dzieci, które będą mogły rozwijać swoją zręczność i koordynację bez korzystania z ekranu.
NA KÓŁKACH: Prędkość, przygody i silne emocje, to co oferują małym pilotom liczne pojazdy zdalnie sterowane opracowane przez Turbo Challenge.
Należąca do grupy MGM marka Turbo Challenge oferuje wiele pojazdów zdalnie sterowanych lub na tarcie: buggy, samochody wyścigowe, ciężarówki, pojazdy interwencyjne. Każdy młody kierowca znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie produktów opracowanych przez Turbo Challenge. Marki należące do MGM reprezentują wysokie wartości grupy: szacunek, jakość, uczciwość i dynamizm.
Ten buggy w skali 1/18 to idealny prezent dla wszystkich małych miłośników prędkości i silnych wrażeń. Zdalnie sterowany samochód działa na baterię 3,7V, którą można naładować za pomocą dołączonej ładowarki USB i 2 baterie AA do pilota. Akumulator do ładowania i baterie są dołączone.
Łatwy w obsłudze, pilot działa na częstotliwości 2,4 GHZ i ma zasięg 15 metrów. Szybki i reaktywny, samochód może jeździć wewnątrz i na zewnątrz z prędkością do 8 km/h. Dostępny od 5 roku życia, ta wspaniała replika zapewni godziny zabawy wszystkim dzieciom szukającym przygód, do zabawy samemu lub z przyjaciółmi.
| Symatic | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Bezpieczeństwo | Uwaga: Usuń wszystkie zamocowania i elementy opakowania przed wręczeniem zabawki dziecku. Baterie powinny być wkładane i wymieniane przez dorosłego. P |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Nr katalogowy | 093733 |
| Prędkość (maks.) | 8 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć (zabawki) | Chłopcy |
| Rodzaj (pojazdy/modele) | Samochody |
| Skala | 1:18 |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Zasięg pilota | 20 |
| Akcesoria w zestawie | Pilot Baterie Ładowarka USB |
| Materiał | Metal, Guma |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA, Akumulator |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Czerwony |