Menu
Your Cart

moduły SFP, DAC

Brand: D-Link Model: NUDLICG3111
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 ľm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 ľm o maksymalnej długości 220 m, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymia..
Brand: Netgear Model: NUNTGSZOM01
Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivityLC duplex connectorFits into SFP interfaces of all Fully Managed SwitchesFits into SFP interfaces of all Smart SwitchesFits into SFP interfaces of JGS524FDrives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125ìm laser-optimized OM3 multimode fiber c..
Brand: Hewlett Packard Enterprise Model: NUHPESOMDAC0038
Kabel miedziany HPE X240 100G QSFP28 do QSFP28 1m podłączany bezpośrednio..
Brand: Zyxel Model: NUZYXFWOM01
Transceiver 1000Base-SX SFP Wydajna i elastyczna łączność gigabitowa Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu.   Mały rozmi..
Brand: Zyxel Model: NUZYXSOMSFPLX10
Transceiver SFP-LX-10 Firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu. Kompaktowo zaprojektowane, transceivery firmy ZyXEL zapewniają wysoką gęstość..
Brand: TP-LINK Model: NUTPLSOM001
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie s..
Brand: TP-LINK Model: NUTPLSOM0000004
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SRTL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub ..
Brand: TP-LINK Model: NUTPLSOM0000002
Zastosowanie produktuModuł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwerter..
Brand: Netgear Model: NUNTGSW8P000021
Moduł XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+ Odblokuj potencjał urządzeń 10G/Multi-Gig Modele XS505M i XS508M są wyposażone w porty Ethernet dla połączeń miedzianych o 5-ciu prędkościach, które umożliwiają połączenie FastEthernet, 1-Gigabit, 2,5-Gigabit, 5-Gigabit lub 10-Gigabit ,oraz port światłowodowy 1 SFP+..
Brand: TP-LINK Model: NUTPLSOM0000003
Zastosowanie produktuModuł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwerter..
Brand: TP-LINK Model: NUTPLSOM0000005
TL-SM321A-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 m Zgodność z wymogami SFP-MSA Obsługa funkcji DDM Możliwość podłączania i odłączania urządzenia metodą Hot Swap Możliwości..
Wyświetlono 1 to 12 of 23 (2 stron)
Cookies
Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.